Eesti jalgpalli tasuta panuste

Sellest ennustustele pühendatud sektsioonist leiab Eesti võistluste jalgpallipanuste vihjed. Click on any of below tournaments to view the latest predictions, available to all users for free to access, with up to 5 days in advance of each game day.

Jalgpallipanuste vihjed - Võistluste

Raha haldamine

On soovitatud, et kõik spordipanuseid tegevad kasutajad rakendaksid raha haldamise süsteeme. Seda peaksid tegema nii professionaalsed panustajad kui nö pühapäevapanustajad.

1. Pane paika maksimaalne summa, mida sa võiksid kaotada teatud ajaperioodi jooksul. Kuigi see ei tähenda, et sa kaotad raha, on see siiski täiesti võimalik, kuna spordipanustamine on hasartmäng.

2. Jaota oma panustamissumma vähemalt 10+ osaks ning kasuta neid osasid erinevatele mängudele panustamiseks - ei ole soovitatud panna kogu oma raha ühele mängule, vaid pigem tuleks riske hajutada erinevate matšide vahel.

3. Ole panustades distsiplineeritud - järgi ülalmainitud 2 sammu. Panusta ainult rahaga, mida saad kaotada ning kui oled kaotanud summa, mille panid paika 1 sammus, ära jätka panustamisega. Kui sa avastad, et ei suuda panustamist lõpetada, otsi abi hasartmängusõltuvuse abikeskustest või oma perelt/sõpradelt.

Eesti spordipanuste KKK

Kus ma saan teha jalgpallimatšide panuseid?

Jalgpallimängudele tohib panustada üksnes autoriseeritud mängukorraldaja juures. Palun kontrolli, et kohalik spordipanuste korraldaja või internetis panuseid korraldav ettevõte oleks riigis omandanud tegevusloa. Eesti kasutajad võivad kasutada alljärgnevat panustamisvõimaluste nimekirja, kuna need ettevõtted on Eestis litsentseeritud vastava ametiasutuse poolt.

Bet365 Unibet Betsafe
Olybet Optibet

Kas vihjed on garanteeritult õiged?

Sellel lehel olevad Eesti mängude panustamisvihjed ei ole garanteeritud. Kuna spordipanustamine on hasartmäng, pole miski 100% kindel. Kõik teenused, mis lubavad garanteeritud ennustusi, on võltsid, kuna isegi kõige tõenäolisema tulemuse korral võivad lõpptulemust mõjutada mitmed üllatavad faktorid. Kui leiad sellised väited mõnelt ennustuslehelt, peaksid endalt küsima: kas sulle tagastatakse panuse summa, kui panus kaotab? Kas sa saad endale võidusumma, mille oleksid pidanud saama, kui ennustus oleks võitnud? Vastus on selgelt ei: ükski selline teenus ei paku taoliseid variante ning seega ei ole olemas sellist asja nagu "garanteeritud panusevihjed".

Miks ma peaksin usaldama selle veebilehe panusevihjeid?

Meie lehelt leiab jalgpallipanuste vihjeid Eesti ja Euroopa mängudele hulga aega enne mängupäeva, täiesti tasuta. See tähendab, et kõik inimesed, kes soovivad uurida Eesti panustamisvihjeid, saavad vaadata ennustusi ja võrrelda tulemusi meie vihjete abil ilma igasuguste riskideta. Kui sa oled meie vihjete tulemustega rahul, võid neid kasutada oma panustamisstrateegias.

Kas te pakute igapäevaseid jalgpallipanuste vihjeid?

Jah, me avaldame jalgpalli ennustusvihjeid iga päev, kui parasjagu toimub vähegi mõni Eesti võistlus, mida me muidu kataks vihjetega. Hetkel on meie valikus Meistriliiga. Meie lehel avaldatud jalgpallipanuste vihjed on saadaval hulk aega enne mängu, kuni 5 päeva varem.

Kuidas on loodud teie Eesti jalgpallipanuste vihjed?

Sellel lehel olevad panustamisvihjed on loodud puhtalt matemaatilise algoritmi baasil, mis võtab ennustusest ära inimliku emotsionaalse faktori. Algoritm analüüsib iga Eesti tiimi statistikat, tiimide järjestust ja eelmiste mängude tulemusi, H2H andmeid, selleks, et esitleda võimalikke tulemusi panustamisvariantidele nagu lõpptulemus, üle/alla, skoorivad tiimid, skooride erinevus, väravate arv ja väravate skoorijad. Jalgpallitulemuste analüüsitud andmed on pärit Meistriliiga mängudest.

Kas need panustamise vihjed on tõesti tasuta?

Jah! Sellel lehel olevad jalgpallipanuste vihjed on saadaval vaatamiseks ja kasutamiseks täiesti tasuta, ilma igasuguse kohustuseta. Meil on ligipääs erinevatele jalgpallimängude statistikatele ja igapäevastele andmetele ning meie süsteem on loodud nii, et see tuvastab trende, kontrollib tiimide järjestust ja varasemaid tulemusi, et luua erinevate jalgpallimängude jaoks kiireid ennustusi. Kuna meil on paika pandud selline nutikas süsteem, ei leia me põhjust, miks küsida raha selle eest, et kasutajad saaksid näha meie loodud vihjeid Eesti mängude jaoks. Meie veebileht võib vahel näidata reklaame ning sealt on pärit ka meie tulu.