Jalgpall Eestis

Jalgpall Eestis

Eestis toimub iga aasta mitmeid suuri jalgpallimatše, kus lähevad omavahel vastamisi erinevad jalgpalliliigad, et kvalifitseeruda rahvusvahelistele võistlustele nagu Meistrite Liiga või Euroopa Liiga. Suurbritannia olulisim võistlus on näiteks Meistriliiga, kuid kõikjal toimub terve jalgpallihooaja jooksul mitmeid võistluseid, mis hoiavad jalgpallifänne aktiivselt mänge jälgimas.

Jalgpallifännid saavad nüüd hoida kõikidel jalgpallimatšidel silma peal ja näha tulemusi kasutades lihtsat mobiilirakendust, milles kajastatakse Eesti jalgpalli. Mobiilirakenduse vahendusel saab jälgida kiirelt ja tõhusalt Eesti jalgpallivõistlusid ning muuhulgas ka Meistriliiga ja muid matše.

Mobiilirakenduse saab alla laadida tasuta Google Play poest või iOS App Store vahendusel.

Android App

Tänu sellele mobiilirakendusele saavad Eesti jalgpallifännid hoida silma peal mängitud matšidel, tulemustel, tulevastel mängudel, liiga järjestusel ja muul infol. Võistluste menüü vahendusel saab jälgida ka Euroopa ja rahvusvahelisi võistluseid. Andmete pakkujaks on jalgpallistatistika veebileht SoccerStats247.

Alljärgnevalt leiad tabeli, kus on toodud Premier League hiljutised matšid üheskoos infoga tiimide, kuupäevade ja muu kohta:

Nende matšide panustamisvõimalused on saadaval ka litsentseeritud online panustamislehtedel nagu Unibet või Bet365. Me soovitame panustamisega piiri pidada, vältimaks hasartmänguprobleemi tekkimist.

Paljude jaoks on jalgpall elustiil ning üks kõige vaadatumaid spordialasid. Samuti on jalgpall ka äri nagu iga teine, oma kaotajate ja võitjatega ning hõlmab endas miljonitesse ulatuvaid investeeringuid, mida tehakse täiusliku tiimi loomisesse ja mõistagi ka reklaamipakkumisi, fänne ja raha, mis on pärit rahvusvahelistelt võistlustelt. Deloitte hinnangul on Euroopa jalgpalliturg väärt 25.5 miljardit eurot, seega pole sugugi ime, et aina rohkem inimesi pöörab oma tähelepanu sellele spordialale.

Olgu sinu näol tegemist fänniga, kes soovib jälgida oma lemmiktiimi või spordientusiastiga, kes tahab teada üleüldiseid tulemusi ja trende, ülalpool esitletud mobiilirakendus aitab hoida Eesti jalgpallil silma peal tõhusalt.