Tänane jalgpall - Jalgpallitulemuste live-skoor

England - Premier League
7'Nottingham Forest0 - 0Leeds UnitedLIVE
16:30Tottenham Hotspur-Manchester City
Germany - Bundesliga
14:30Stuttgart-Werder Bremen
16:30Wolfsburg-Bayern Munich
Italy - Serie A
FTSpezia0 - 3Napoli
6'Torino0 - 0UdineseLIVE
17:00Fiorentina-Bologna
19:45Internazionale-Milan
Spain - La Liga
49'Mallorca1 - 0Real MadridLIVE
15:15Girona-Valencia
17:30Real Sociedad-Real Valladolid
20:00Barcelona-Sevilla
Austria - Cup
17:00LASK-Austria Klagenfurt
Azerbaijan - Premyer Liqa
FTZira2 - 2Qəbələ
14:30Neftchi Baku-Sumqayit
Belgium - First Division A
78'Antwerp0 - 0Club BruggeLIVE
15:00Mechelen-Sporting Charleroi
17:30Gent-Genk
18:15Union Saint-Gilloise-Zulte-Waregem
Belgium - Second Division
15:00Club Brugge II-Excelsior Virton
18:15Dender-Deinze
Croatia - 1. HNL
3'HNK Gorica0 - 0ŠibenikLIVE
16:30Hajduk Split-Rijeka
Czech Republic - Czech Liga
5'České Budějovice0 - 0Slovan LiberecLIVE
4'Zbrojovka Brno0 - 0Viktoria PlzenLIVE
2'Hradec Králové0 - 0Bohemians 1905LIVE
17:00Sparta Prague-Mladá Boleslav
France - Ligue 1
FTClermont0 - 2Monaco
7'Ajaccio0 - 0NantesLIVE
7'Auxerre0 - 0ReimsLIVE
7'Lorient0 - 0Angers SCOLIVE
7'Strasbourg1 - 0MontpellierLIVE
16:05Brest-Lens
19:45Olympique Marseille-Nice
Germany - 2. Bundesliga
74'St. Pauli3 - 0Hannover 96LIVE
77'Hansa Rostock0 - 1HamburgLIVE
77'Magdeburg0 - 1KarlsruheLIVE
Germany - Regionalliga
FTLuckenwalde1 - 0Energie Cottbus
FTLichtenberg3 - 4Rot-Weiß Erfurt
FTChemnitzer FC2 - 0Greifswalder FC
79'Hannover 96 II1 - 1LübeckLIVE
HTPreußen Münster1 - 0Alemannia AachenLIVE
HTTeutonia Ottensen2 - 0Phönix LübeckLIVE
51'Werder Bremen II1 - 1BW LohneLIVE
49'Bremer SV0 - 1HavelseLIVE
48'Borussia Hildesheim0 - 0Weiche FlensburgLIVE
2'Drochtersen / Assel0 - 0St. Pauli IILIVE
15:00ZFC Meuselwitz-Germania Halberstadt
Germany - Oberliga
FTHEBC0 - 0Dassendorf
FTLeher TS3 - 4Oberneuland
FTSchwachhausen4 - 0Komet Arsten
FTHemelingen2 - 0OSC Bremerhaven
12:00Türkiye-Union Tornesch
FTMakkabi0 - 0Staaken
12:30Westerhausen-VfL Halle
78'Eilenburg0 - 1Einheit RudolstadtLIVE
13:00Ahlerstedt / Ottendorf-Bersenbrück
HTMSV 1919 Neuruppin0 - 1CFC HerthaLIVE
HT1. FC Frankfurt1 - 3Mecklenburg SchwerinLIVE
13:00Hertha Zehlendorf-Neustrelitz
13:00Rugenbergen-Eimsbütteler TV
47'Woltmershausen1 - 0BTS NeustadtLIVE
HTRotenburger SV1 - 0VfL OldenburgLIVE
13:00Schöningen-HSC Hannover
HTSpelle-Venhaus0 - 0Heeslinger SCLIVE
13:00Pattensen-FT Braunschweig
46'Erndtebrück0 - 0Preußen Münster IILIVE
HTPapenburg1 - 1Arminia HannoverLIVE
13:00Germania Egestorf-Lupo-Martini
HTGifhorn0 - 0Eintracht CelleLIVE
13:45Union Nettetal-FSV Duisburg
14:00Schermbeck-Vreden
2'Gütersloh0 - 0Delbrücker SCLIVE
2'Gievenbeck0 - 0SprockhövelLIVE
Postp.Westfalia Rhynern-Paderborn II
14:00Eintracht Rheine-Ennepetal
6'ASC Dortmund1 - 1Sportfreunde SiegenLIVE
5'SF Baumberg0 - 0TVD VelbertLIVE
4'Homberg0 - 0Germania RatingenLIVE
14:00Meerbusch-MSV Düsseldorf
14:00Union Bremen-Aumund-Vegesack
14:00SC St. Tönis-Schonnebeck
14:30Finnentrop / Bamenohl-Victoria Clarholz
14:30TuRU 1880 Düsseldorf-Monheim
14:30Hilden-Kray
Germany - 3. Liga
FTVfB Oldenburg2 - 21860 München
48'Rot-Weiss Essen0 - 0MSV DuisburgLIVE
Greece - Super League
15:00Panathinaikos-Lamia
15:30Atromitos-AEK Athens
18:00Panaitolikos-Asteras Tripolis
18:30PAOK-Olympiakos
Hungary - NB II
52'Dorogi0 - 1MTKLIVE
50'Békéscsaba1 - 0GyirmótLIVE
50'Budafoki MTE2 - 0KazincbarcikaLIVE
47'MTE 19041 - 1Pécsi MFCLIVE
51'Kozármisleny0 - 1AjkaLIVE
49'Csákvári TK0 - 0Soroksár SCLIVE
50'Nyíregyháza Spartacus1 - 1SiófokLIVE
47'Győri ETO1 - 3Szombathelyi HaladásLIVE
6'Szeged-Csanád0 - 0Szentlőrinc SELIVE
Hungary - NB I
7'Zalaegerszegi TE0 - 0Mezőkövesd-ZsóryLIVE
16:30Ferencvaros-Ujpest
Italy - Serie B
15:15Palermo-Reggina
15:15Parma-Genoa
Netherlands - Eredivisie
FTCambuur0 - 5Ajax
35'Feyenoord0 - 1PSVLIVE
36'Go Ahead Eagles0 - 0NECLIVE
15:45Groningen-Twente
Netherlands - Eerste Divisie
FTRoda JC2 - 1MVV
Poland - Ekstraklasa
FTRadomiak Radom1 - 0Stal Mielec
5'Lech Poznań0 - 0Miedź LegnicaLIVE
16:30Pogon Szczecin-Slask Wroclaw
Portugal - Primeira Liga
15:30Chaves-Marítimo
15:30Sporting Braga-Famalicão
18:00Porto-Vizela
20:30Gil Vicente-Arouca
Romania - Liga I
35'Mioveni0 - 1SepsiLIVE
19:00CFR Cluj-FCSB
Scotland - Premiership
FTSt. Johnstone1 - 4Celtic
Serbia - Super Liga
31'Napredak0 - 0PartizanLIVE
15:30Novi Pazar-TSC
17:30Mladost Novi Sad-Javor
Spain - Tercera Division
FTUnión Molinense0 - 1Águilas
FTCalahorra II3 - 0Racing Rioja II
FTPortugalete1 - 1Durango
FTRoda1 - 2Orihuela
FTTorrejón2 - 2Rayo Vallecano II
FTCollado Villalba0 - 1Real Aranjuez
FTCanillas0 - 1Madrid 2021 FP
FTVillalbés0 - 1Viveiro
FTAtlético Espeleño0 - 1Ayamonte
FTRacing Murcia0 - 2UD Caravaca
FTEl Palmar0 - 0Muleño
FTOlivenza1 - 1Miajadas
FTAtlético Pueblonuevo0 - 0Fuente Cantos
11:00Villafranca-Calamonte
FTVarea0 - 0Peña Balsamaiso
FTEjea5 - 0CDJ Tamarite
FTBarbastro1 - 1Utrillas
FTCuarte2 - 0Calamocha
FTVillarrobledo3 - 2Torrijos
FTTalavera II2 - 2Toledo
FTLlanes1 - 2Sporting Gijón II
FTAvilés Stadium0 - 1L'Entregu
FTValdesoto0 - 2Covadonga
FTCeares1 - 2Real Titánico
FTCayón4 - 0Villa
FTSan Ignacio0 - 6Touring
FTLevante II2 - 0CF Gandía
FTUrsaria2 - 2Las Rozas
FTMóstoles1 - 0Trival Valderas
FTPozuelo Alarcón0 - 4Getafe II
FTLa Virgen del Camino1 - 0Numancia II
FTMirandés II1 - 1Atlético Tordesillas
FTPortmany5 - 1Binissalem
FTCE Sant Jordi0 - 4Penya Independent
FTSant Andreu2 - 0Sants
FTL'Hospitalet1 - 0Rapitenca
FTMontañesa2 - 3Pobla Mafumet
FTEuropa3 - 0Tona
FTGirona II2 - 2Grama
FTMálaga II2 - 0Arenas Armilla
FTMotril0 - 1El Palo
FTTenerife II0 - 1Villa Santa Brígida
FTAzuaga2 - 1Trujillo
FTBinéfar0 - 2La Almunia
FTLa Estrella1 - 4Moralo
FTCultural Leonesa II1 - 0Salamanca UDS
FTVilafranca1 - 1Castelldefels
FTHuracán Melilla0 - 5Ciudad de Torredonjimeno
FTMarbella4 - 0Maracena
12:30La Cuadra-Mensajero
12:30Marino-Lanzarote
14:30Huesca II-Almudévar
14:45Llanera-Caudal
15:00Córdoba II-Coria CF
15:00Montehermoso-Jerez
15:00Burladés-Cantolagua
15:00Cariñena-Illueca
15:00Caspe-Atlético Monzón
15:15UD Santa Marta-Atlético Astorga
15:30Bollullos-Rota
15:30Puente Genil-Sevilla III
15:30Bullense-Real Murcia II
15:30Alcantarilla-CAP Ciudad de Murcia
15:30Atlético Pulpileño-La Unión Atlético
15:30Lorca Deportiva-Cieza
15:30Llerenense-Arroyo
15:30Peña Sport-Pamplona
15:30Quintana-Manchego
15:30Colunga-Praviano
15:30Luarca-Lealtad
15:30Tuilla-Condal
15:30Castellón II-Villarreal III
15:30Bembibre-Becerril Campos
15:30Almazán-Arandina
15:30Palencia CF-Ponferradina II
15:30Real Ávila-Unami
15:30Platges Calvià-Sóller
16:00Alondras-Arosa
16:00Paiosaco-Arzúa
16:00Somozas-Celta de Vigo III
16:00UD Ourense-Silva
16:00Choco-Atlético Arteixo
16:00Antoniano-Cartaya
16:00Xerez-Gerena
16:00Pozoblanco-Ciudad de Lucena
16:00Náxara-Anguiano
16:00Oyonesa-Berceo
16:00Vianés-La Calzada
16:00Atlético Tomelloso-Calvo Sotelo
16:00Azuqueca-La Solana
16:00Tropezón-Textil Escudo
16:00Naval-Gama
16:00Castro-Torina
16:00Vimenor-Guarnizo
16:00RSC Internacional-RSD Alcalá
16:00Paracuellos Antamira-Galapagar
16:00Badalona II-San Cristóbal
16:00Real Jaén-Atlético Porcuna
16:15Barco-Rápido Bouzas
16:15Vilassar Mar-Peralada
17:00Almería II-Torreperogil
17:00Huétor Tájar-Huétor Vega
18:00Azkoyen-Alesves
Spain - Segunda B
FTCeuta1 - 0Fuenlabrada
FTCultural Leonesa0 - 0Racing Ferrol
FTReal Madrid II1 - 1Alcorcon
FTUnionistas de Salamanca0 - 0Córdoba
FTAmorebieta2 - 2Sabadell
FTLa Nucía1 - 1Castellón
FTEldense2 - 1Atlético Baleares
15:00UD Logroñés-Alcoyano
16:00Celta de Vigo II-Pontevedra
16:00Gimnàstic Tarragona-Athletic Club II
17:00Badajoz-Rayo Majadahonda
17:00SS Reyes-San Fernando CD
17:00Osasuna II-SD Logroñés
17:00Numancia-Calahorra
Spain - Segunda División
51'Villarreal II0 - 2GranadaLIVE
15:15FC Andorra-Real Zaragoza
17:30FC Cartagena-Levante
17:30Ponferradina-Racing Santander
20:00Lugo-Ibiza
Switzerland - Super League
HTSion0 - 0ZürichLIVE
15:30Luzern-Young Boys
15:30Winterthur-Lugano
Switzerland - Challenge League
HTWil0 - 0BellinzonaLIVE
15:30Thun-Neuchâtel Xamax
Turkey - 2. Lig
FTNazilli Belediyespor4 - 0Sivas Belediyespor
Turkey - 1. Lig
FTManisa FK1 - 1Samsunspor
HTGençlerbirliği1 - 0GöztepeLIVE
16:00Sakaryaspor-Ankara Keçiörengücü
Turkey - Süper Lig
FTİstanbulspor2 - 1Alanyaspor
HTHatayspor0 - 0KasımpaşaLIVE
16:00Galatasaray-Trabzonspor
Wales - Welsh Cup
65'Penybont1 - 1HolywellLIVE

Jalgpalli live-skoorid ja Euroopa tänaste matšide tulemused. SoccerStats247 jalgpallitulemuste sektsioonis on saadaval täielik võistlusnimekiri ja tulemused üle kogu maailma. Täna, 05-02-2023 saad sa järgida mitmete jalgpalliturniiride matše, kontrollida lõplikke jalgpallitulemusi ning jalgpalli live-skoore. Kuigi meie eesmärk on tagada teenuse töötamine reaalajas, võib live-skooride puhul esineda hilinemisi, vastavalt võistlustele ning iga live-tulemuste sektsiooni kasutaja asukohale. Vaadata saab ka eilsete mängude tulemusi üheskoos skooritegijate ja asendusmängijate infoga.



Eesti Võistluste

Eestis toimub aastaringselt mitmeid jalgpalliturniire. Vaata alljärgnevate linkide kaudu kohalike jalgpallivõistluste lisainfot ja võistluste nimekirju:

Meistriliiga

Jalgpalli Uuendused

Jalgpall Eestis

Eestis toimub iga aasta mitmeid suuri jalgpallimatše, kus lähevad omavahel vastamisi erinevad jalgpalliliigad, et kvalifitseeruda rahvusvahelistele võistlustele nagu Meistrite Liiga või Euroopa Liiga. Suurbritannia olulisim võistlus on näiteks Meistriliiga...