Tänane jalgpall - Jalgpallitulemuste live-skoor

England - Premier League
13:00Nottingham Forest-West Ham United
15:30Chelsea-Tottenham Hotspur
Germany - Bundesliga
13:30Mainz 05-Union Berlin
15:30Bayern Munich-Wolfsburg
Italy - Serie A
16:30Fiorentina-Cremonese
16:30Lazio-Bologna
18:45Salernitana-Roma
18:45Spezia-Empoli
Spain - La Liga
15:30Cadiz-Real Sociedad
17:30Valencia-Girona
20:00Almeria-Real Madrid
Austria - Regionalliga
FTFC Egg3 - 1Röthis
15:00Rot-Weiß Rankweil-Schwarz-Weiß Bregenz
Austria - Bundesliga
15:00Austria Lustenau-Hartberg
15:00Salzburg-Wolfsberger AC
15:00LASK-Rapid Vienna
Azerbaijan - Premyer Liqa
14:20Qəbələ-Shamakhi
16:30Neftchi Baku-Kapaz
Belarus - Premier League
14:30BATE-Belshina
16:30Arsenal-Dinamo Minsk
Belarus - 1. Division
FTBaranovichi0 - 3Osipovichy
34'Orsha0 - 0Lokomotiv GomelLIVE
14:00Molodechno-Ostrovets
Belgium - First Division A
11:30Sint-Truiden-Anderlecht
14:00AS Eupen-Antwerp
16:30OH Leuven-Club Brugge
19:00Zulte-Waregem-Genk
Belgium - Cup
13:00Avanti-Linden
14:00Dikkelvenne-Herstal
14:00Binche-Olympia Wijgmaal
14:00Westhoek-Habay-la-Neuve
14:00Eendracht Aalst-Mandel United
14:00Waremme-Ganshoren
14:00Zelzate-Olsa Brakel
14:00Gullegem-Witgoor Sport
14:00Verlaine-Liège
14:00Knokke-Geel
14:00JS Fizoise-Roeselare Daisel
14:00Londerzeel-RAAL La Louvière
14:00Raeren-Eynatten-Tubize
14:00Erpe-Mere United-Lille
14:00Ranst-Houtvenne
14:00Lokeren-Temse-RAEC Mons
14:00Trois-Ponts-Jette
14:00Gosselies Sports-Wezel
14:00Racing Mechelen-Drongen
14:00Mariekerke Branst-Wellen
14:00Sporting Hasselt-Union Bossiere Gembloux
14:00Mormont-Hoogstraten
16:00Onhaye-Beringen
16:00Heist-Achel
16:00Bocholt-Entité Manageoise
16:00Deerlijk Sport-Tempo Overijse
17:30Dessel Sport-Wielsbeke
17:30City Pirates Antwerpen-Olympic Charleroi
Belgium - Second Division
14:00KRC Genk II-Lierse K
18:00RSC Anderlecht II-Deinze
Bosnia Herzegovina - Premier Liga
15:30Igman Konjic-Sarajevo
Bulgaria - Second League
15:00CSKA 1948 Sofia II-Botev Plovdiv II
Bulgaria - First League
17:00CSKA Sofia-Septemvri Sofia
Postp.Ludogorets-Levski Sofia
Croatia - 1. HNL
16:55Osijek-Varaždin
19:00Rijeka-Slaven Koprivnica
Croatia - 2. HNL
14:55Jarun-Rudeš
Czech Republic - 3. liga
FTDukla Praha II2 - 1Loko Vltavín
FTPardubice II2 - 0Jablonec II
FTViktoria Žižkov1 - 0Hradec Králové II
FTSlovácko II0 - 0Znojmo
FTViktoria Plzeň II0 - 1Bohemians 1905 II
FTZlín II2 - 1Uničov
15:00Sokol Brozany-Chlumec nad Cidlinou
Czech Republic - FNL
FTSigma Olomouc II1 - 0Opava
15:00Varnsdorf-Prostějov
Czech Republic - Czech Liga
14:00Jablonec-Slavia Prague
14:00Pardubice-Slovan Liberec
14:00České Budějovice-Slovacko
17:00Sparta Prague-Sigma Olomouc
Denmark - Superliga
33'Viborg2 - 0SilkeborgLIVE
14:00AaB-Nordsjælland
16:00Brøndby-OB
Denmark - 2nd Division
11:00AB-Brabrand
13:00Esbjerg-Skive
England - Championship
13:00Middlesbrough-Sheffield United
14:00Blackburn Rovers-West Bromwich Albion
Estonia - Meistriliiga
14:15Paide-Kuressaare
Finland - Veikkausliiga
13:00KuPS-Mariehamn
Finland - Kakkonen
78'OLS0 - 1JBKLIVE
15:30JS Hercules-RoPS
15:30JJK-KajHa
15:30Futura-Atlantis
15:30Klubi-04-VJS
16:15KuPS Akatemia-NJS
France - Ligue 1
Postp.Lorient-Olympique Lyonnais
13:00Ajaccio-Lens
13:00Auxerre-Angers SCO
13:00Reims-Clermont
13:00Troyes-Toulouse
15:05Nice-Strasbourg
18:45Brest-Olympique Marseille
Georgia - Erovnuli Liga
15:00Lokomotivi Tbilisi-Gagra
17:00Dila-Dinamo Batumi
Germany - Regionalliga
80'Germania Halberstadt0 - 3ZFC MeuselwitzLIVE
75'Greifswalder FC0 - 0Chemnitzer FCLIVE
78'Tennis Borussia0 - 3Carl Zeiss JenaLIVE
33'Stuttgart II0 - 2Eintracht TrierLIVE
34'Hessen Kassel0 - 2Rot-Weiß KoblenzLIVE
32'Homburg3 - 0FSV FrankfurtLIVE
29'Borussia M'gladbach II0 - 0Fortuna Düsseldorf IILIVE
33'Phönix Lübeck0 - 0Atlas DelmenhorstLIVE
31'Werder Bremen II2 - 0St. Pauli IILIVE
13:00Bremer SV-Lübeck
13:00Borussia Hildesheim-Schwarz-Weiß Rehden
13:30Rot-Weiß Erfurt-Lichtenberg
14:00BFC Dynamo-BAK 07
Germany - Oberliga
FTPaloma1 - 1HEBC
11:00Türkiye-Curslack-Neuengamme
11:00Hemelingen-Werder Bremen III
11:00Schwachhausen-Vatan Sport
11:30Weiche Flensburg II-Union Neumünster
12:00Eintracht Mahlsdorf-Pampow
12:00Hansa Rostock II-Rostocker FC
12:00Staaken-Makkabi
12:00CFC Hertha-MSV 1919 Neuruppin
12:00VfL Halle-Westerhausen
12:00Mecklenburg Schwerin-1. FC Frankfurt
12:00Wacker Nordhausen-Krieschow
12:00Union Fürstenwalde-Blau-Weiß 90 Berlin
12:00Niendorfer TSV-Süderelbe
12:00Lübeck II-Todesfelde
12:00Brinkumer SV-Oberneuland
12:30Mülheim-Kärlich-Schott Mainz
13:00Homberg-MSV Düsseldorf
13:00Meerbusch-Cronenberger SC
13:00SSVg Velbert-Sonsbeck
13:00Kleve-Monheim
13:00Heeslinger SC-Schöningen
13:00LSK Hansa-Papenburg
13:00VfL Oldenburg-Germania Egestorf
13:00Lupo-Martini-Bersenbrück
13:00Sportfreunde Siegen-ASC Dortmund
13:00HSC Hannover-Rotenburger SV
13:00Vreden-Schermbeck
13:00Victoria Clarholz-Finnentrop / Bamenohl
13:00Union Tornesch-Osdorf
13:00Buchholz-Victoria Hamburg
13:00Sasel-Harksheide
13:00TSV Steinbach II-Neuhof
13:00Rot-Weiß Walldorf-Fernwald
13:00Delbrücker SC-Gütersloh
13:00Mechtersheim-Diefflen
13:00Gonsenheim-Karbach
13:00Sprockhövel-Gievenbeck
13:00Paderborn II-Westfalia Rhynern
13:00Eckernförder SV-Frisia 03 Risum-Lindholm
13:00GW Siebenbäumen-Bordesholm
13:00Rielasingen-Arlen-Oberachern
13:00Uerdingen-Schonnebeck
13:00Schwarz-Weiß Essen-Germania Ratingen
13:00Union Bremen-BTS Neustadt
13:15Ennepetal-Eintracht Rheine
13:15Union Nettetal-TVD Velbert
13:30TuRU 1880 Düsseldorf-Kray
13:30SC St. Tönis-FSV Duisburg
13:30Hilden-SF Hamborn
13:30Leher TS-Aumund-Vegesack
Germany - 3. Liga
11:00Meppen-Waldhof Mannheim
12:00Erzgebirge Aue-Wehen Wiesbaden
Germany - 2. Bundesliga
HTSt. Pauli2 - 0MagdeburgLIVE
HTFortuna Dusseldorf0 - 1Greuther FürthLIVE
HTHannover 960 - 0Jahn RegensburgLIVE
Hungary - NB II
15:30Gyirmót-Békéscsaba
15:30Tiszakécske-Diósgyőr
15:30Szombathelyi Haladás-Győri ETO
15:30Soroksár SC-Csákvári TK
15:30Szentlőrinc SE-Szeged-Csanád
17:00Kazincbarcika-Budafoki MTE
17:00Pécsi MFC-MTE 1904
17:00Siófok-Nyíregyháza Spartacus
17:00MTK-Dorogi
17:00Ajka-Kozármisleny
Hungary - NB I
16:00Kisvárda-Puskas
18:00Ferencvaros-Fehervar
18:00Honvéd-Paksi FC
Iceland - Úrvalsdeild
16:00ÍBV-FH
16:00KA-ÍA
19:15Valur-Stjarnan
Ireland - Premier Division
16:00St Patrick's Athletic-Sligo Rovers
Italy - Serie B
18:45Ascoli-Ternana
18:45Benevento-Cosenza
18:45Brescia-Südtirol
18:45Modena-Frosinone
18:45SPAL-Reggina
18:45Venezia-Genoa
Kazakhstan - Cup
12:00Zhetysu-Turan Turkistan
34'Shakhter Karagandy0 - 1AstanaLIVE
15:00Kaisar-Kyzyl-Zhar
15:00Aktobe-Tobol
Latvia - Virsliga
13:00Spartaks Jūrmala-Liepaja
Lithuania - A Lyga
14:55Riteriai-Zalgiris
17:00Banga-Suduva
Moldova - Divizia Nationala
15:00Sheriff-Dinamo-Auto
17:00Milsami-Petrocub
Netherlands - Eredivisie
FTVolendam1 - 4NEC
3'Ajax0 - 0GroningenLIVE
4'Twente0 - 0Fortuna SittardLIVE
14:45Sparta Rotterdam-AZ
Netherlands - Eerste Divisie
FTADO Den Haag0 - 2Den Bosch
North Macedonia - First League
15:00Pobeda-Tikvesh
15:00Bregalnica Štip-Struga
15:00Rabotnički-Akademija Pandev
15:00Shkendija-Sileks
CancelledSkopje-Renova
Northern Ireland - Premiership
14:00Linfield-Portadown
Norway - Eliteserien
16:00Jerv-Lillestrøm
16:00Tromsø-Kristiansund
18:00HamKam-Valerenga
Norway - 1. Division
13:00Bryne-Grorud
13:00Fredrikstad-Ranheim
13:00Kongsvinger-Start
16:00Brann-Raufoss
16:00KFUM-Sandnes Ulf
16:00Mjøndalen-Sogndal
16:00Skeid-Åsane
16:00Stjørdals-Blink-Stabæk
Norway - 2. Division
76'Levanger2 - 3TræffLIVE
13:00Strømmen-Egersund
13:00Frigg-Hødd
14:00Tromsdalen-Kjelsås
CancelledØygarden-Fløy-Flekkerøy
Poland - Ekstraklasa
13:00Radomiak Radom-Lechia Gdańsk
15:30Rakow Czestochowa-Jagiellonia Białystok
18:00Lech Poznań-Slask Wroclaw
Poland - I Liga
FTStal Rzeszów1 - 0ŁKS Łódź
13:00Górnik Łęczna-Arka Gdynia
16:00Chrobry Głogów-Podbeskidzie
Portugal - Primeira Liga
14:30Boavista-Santa Clara
17:00Vizela-Porto
19:30Vitoria Guimaraes-Estoril
Romania - Liga II
10:30Brașov Steagul Renaște-Minaur Baia Mare
Romania - Liga I
13:00Universitatea Craiova-Mioveni
15:30CFR Cluj-Botoșani
18:30FCSB-Chindia Târgovişte
Russia - FNL
15:00Volgar Astrakhan-Yenisey
15:00Arsenal Tula-Dynamo Makhachkala
15:00SKA Khabarovsk-Baltika
16:00Alaniya Vladikavkaz-Neftekhimik
16:00Krasnodar II-Akron
Russia - Premier League
12:00Khimki-Akhmat Grozny
14:30Orenburg-Torpedo Moskva
14:30Nizhny Novgorod-Rostov
17:00Spartak Moscow-Sochi
Scotland - Premiership
75'Kilmarnock0 - 3CelticLIVE
14:00Hearts-Dundee United
Serbia - Prva Liga
15:30Loznica-GFK Sloboda Užice
15:30Železničar Pančevo-Trayal Kruševac
15:30Zlatibor Čajetina-RFK Novi Sad
17:00Mačva Šabac-Radnički Novi Beograd
17:00Rad Beograd-Grafičar
Serbia - Super Liga
17:00Spartak Subotica-Javor Ivanjica
17:00Mladost Lučani-Radnik Surdulica
17:30Mladost Novi Sad-Partizan
Slovakia - Super Liga
16:00Zemplín Michalovce-Spartak Trnava
16:00Liptovský Mikuláš-Slovan Bratislava
18:30DAC 1904-Dukla Banská Bystrica
Slovenia - 1. SNL
18:15Domzale-Maribor
Slovenia - 2. SNL
15:30Dekani-Rudar
15:30Krka-Triglav
15:30Ilirija-Brinje Grosuplje
Spain - Segunda División
15:30Racing Santander-Villarreal II
17:30Ibiza-Granada
20:00Burgos-Malaga
Sweden - Division 1
FTTeam Thoren0 - 2Gefle
35'Forward0 - 0SylviaLIVE
35'Motala1 - 0VasalundLIVE
14:00Haninge-Örebro Syrianska
14:00Täby-Piteå Women
14:00Falkenberg-Oddevold
14:30Umeå FC-Hammarby Talang
15:00Sandviken-IF Karlstad
15:00GAIS-Ljungskile
Sweden - Superettan
76'Utsikten1 - 0NorrbyLIVE
13:00Skövde AIK-Östersunds FK
Sweden - Allsvenskan
13:00AIK-Värnamo
13:00Djurgården-Kalmar
13:00Malmö-GIF Sundsvall
15:30Degerfors-Varberg
15:30Elfsborg-Norrköping
Switzerland - Super League
12:15Winterthur-Zürich
14:30Basel-Lugano
14:30Young Boys-Servette
Switzerland - Challenge League
19'Vaduz0 - 1ThunLIVE
Turkey - 1. Lig
14:00Bodrumspor-Yeni Malatyaspor
17:00Sakaryaspor-Göztepe
Turkey - Süper Lig
16:15Ümraniyespor-Antalyaspor
16:15Gaziantep FK-Ankaragücü
18:45Alanyaspor-Besiktas
Wales - Premier League
13:30Penybont-Bala Town

Jalgpalli live-skoorid ja Euroopa tänaste matšide tulemused. SoccerStats247 jalgpallitulemuste sektsioonis on saadaval täielik võistlusnimekiri ja tulemused üle kogu maailma. Täna, 14-08-2022 saad sa järgida mitmete jalgpalliturniiride matše, kontrollida lõplikke jalgpallitulemusi ning jalgpalli live-skoore. Kuigi meie eesmärk on tagada teenuse töötamine reaalajas, võib live-skooride puhul esineda hilinemisi, vastavalt võistlustele ning iga live-tulemuste sektsiooni kasutaja asukohale. Vaadata saab ka eilsete mängude tulemusi üheskoos skooritegijate ja asendusmängijate infoga.



Eesti Võistluste

Eestis toimub aastaringselt mitmeid jalgpalliturniire. Vaata alljärgnevate linkide kaudu kohalike jalgpallivõistluste lisainfot ja võistluste nimekirju:

Meistriliiga

Jalgpalli Uuendused

Jalgpall Eestis

Eestis toimub iga aasta mitmeid suuri jalgpallimatše, kus lähevad omavahel vastamisi erinevad jalgpalliliigad, et kvalifitseeruda rahvusvahelistele võistlustele nagu Meistrite Liiga või Euroopa Liiga. Suurbritannia olulisim võistlus on näiteks Meistriliiga...