Tänane jalgpall - Jalgpallitulemuste live-skoor

England - Premier League
22'Leeds United0 - 0BrentfordLIVE
21'Manchester United0 - 0Crystal PalaceLIVE
22'Tottenham Hotspur1 - 0Norwich CityLIVE
16:30Aston Villa-Leicester City
Germany - Bundesliga
14:30Stuttgart-Hertha BSC
16:30Borussia M'gladbach-Freiburg
Spain - La Liga
63'Rayo Vallecano1 - 0EspanyolLIVE
15:15Elche-Cadiz
17:30Levante-Osasuna
20:00Celta de Vigo-Valencia
Armenia - Premier League
FTNoah3 - 0Van
Austria - Bundesliga
13:30Wolfsberger AC-Rheindorf Altach
HTLASK1 - 0RiedLIVE
16:00Rapid Vienna-Austria Vienna
Azerbaijan - Premyer Liqa
FTNeftchi Baku0 - 0Sumqayit
5'Zira0 - 0QəbələLIVE
Belarus - Premier League
FTKrumkachy0 - 0Slavia
Belgium - First Division A
90'Beerschot0 - 1AntwerpLIVE
15:00Anderlecht-Zulte-Waregem
17:30Standard Liège-Sporting Charleroi
20:00Mechelen-Genk
Belgium - Second Division
15:00Westerlo-Royal Excel Mouscron
19:00Lierse K-Lommel
Bosnia Herzegovina - Premier Liga
24'Tuzla City0 - 1Radnik BijeljinaLIVE
23'Željezničar0 - 0Siroki BrijegLIVE
Bulgaria - Second League
FTSeptemvri Sofia1 - 1Marek
FTStrumska slava1 - 2Spartak Varna
FTMontana0 - 1Maritsa Plovdiv
FTSportist Svoge1 - 1Lovech
FTYantra 20192 - 0Septemvri Simitli
CancelledNeftohimik-CSKA 1948 Sofia II
Bulgaria - First League
FTSlavia Sofia1 - 1Lokomotiv Plovdiv
FTLokomotiv Sofia 19292 - 4Ludogorets
14:45Pirin Blagoevgrad-CSKA Sofia
Croatia - 1. HNL
21'Lokomotiva Zagreb0 - 0ŠibenikLIVE
16:30Dinamo Zagreb-Hajduk Split
Croatia - 2. HNL
FTBijelo Brdo0 - 2Osijek II
90'Croatia Zmijavci1 - 1CibaliaLIVE
Cyprus - 1. Division
15:00APOEL-Pafos
17:00AEL-Omonia Nicosia
Czech Republic - Czech Liga
20'Mladá Boleslav0 - 3PardubiceLIVE
20'Baník Ostrava2 - 0České BudějoviceLIVE
22'Bohemians 19050 - 1JablonecLIVE
17:00Slovacko-Viktoria Plzen
Denmark - DBU Pokalen
FTSønderjyskE1 - 0Hvidovre
HTBrøndby0 - 1MidtjyllandLIVE
17:00Randers-OB
England - FA Cup
FTRochdale1 - 2Plymouth Argyle
90'Colchester United1 - 2Wigan AthleticLIVE
16:00Kidderminster Harriers-Halifax Town
17:15Salford City-Chesterfield
England - Championship
14:30Queens Park Rangers-Stoke City
Estonia - Meistriliiga
FTFlora2 - 2FCI Levadia
France - Coupe de France
90'Hauts Lyonnais3 - 3Bourgoin-JallieuLIVE
15'Solidarite Scolaire0 - 0Sarre UnionLIVE
France - National 1
6'Concarneau0 - 0Stade BriochinLIVE
France - Ligue 1
FTSaint-Etienne0 - 5Rennes
22'Lorient0 - 0NantesLIVE
22'Monaco1 - 0MetzLIVE
23'Montpellier0 - 0ClermontLIVE
22'Reims0 - 0Angers SCOLIVE
16:00Nice-Strasbourg
19:45Bordeaux-Olympique Lyonnais
Germany - 2. Bundesliga
89'Heidenheim2 - 0Jahn RegensburgLIVE
90'Hannover 961 - 0HamburgLIVE
90'Dynamo Dresden3 - 1KarlsruheLIVE
Germany - Regionalliga
FTTennis Borussia1 - 2Chemnitzer FC
FTLichtenberg1 - 1ZFC Meuselwitz
FTLuckenwalde2 - 3Energie Cottbus
12:00Auerbach-Union Fürstenwalde
FTHannover 96 II0 - 1LSK Hansa
Postp.Nürnberg II-Schweinfurt
63'Mainz 05 II0 - 0FC GießenLIVE
Postp.Schott Mainz-Aalen
64'Kickers Offenbach1 - 1ElversbergLIVE
Postp.Sportfreunde Lotte-Fortuna Köln
54'HSC Hannover1 - 0Atlas DelmenhorstLIVE
57'Eintracht Norderstedt1 - 0Hamburger SV IILIVE
65'Teutonia Ottensen0 - 1LübeckLIVE
Germany - Oberliga
Postp.Rot-Weiß Erfurt-Oberlausitz Neugersdorf
Postp.1. FC Merseburg-Wacker Nordhausen
Postp.Einheit Wernigerode-FC Grimma
12:00Rotenburger SV-Heeslinger SC
12:00Schwachhausen-Vatan Sport
Postp.Lok Stendal-Ludwigsfelde
Postp.MSV 1919 Neuruppin-Stern
Postp.Greifswalder FC-CFC Hertha
Postp.Hansa Rostock II-Victoria Seelow
Postp.1860 München II-Donaustauf
Postp.Garching-Deisenhofen
Postp.Neustrelitz-Mecklenburg Schwerin
13:00Türk Gücü Friedberg-Rot-Weiß Walldorf
Postp.Salmrohr-Koblenz
13:00Komet Arsten-Hastedt
Postp.Kaiserslautern II-Eintracht Trier
13:00Neuhof-Bayern Alzenau
13:00SV Steinbach-Barockstadt Fulda-Lehn.
13:00Bad Vilbel-Rot-Weiß Hadamar
13:00Vreden-Schermbeck
Postp.Rielasingen-Arlen-Ilshofen
13:00Union Bremen-Leher TS
13:00Rugenbergen-HEBC
13:00Buchholz-Victoria Hamburg
13:00Union Tornesch-Hamburger SV III
Postp.Eckernförder SV-Frisia 03 Risum-Lindholm
13:30Gütersloh-Ennepetal
13:30Hammer SpVg-Eintracht Rheine
13:30SV Breinig-BCV Glesch / Paffendorf
13:30Wesseling-Urfeld-Pesch
13:30Viktoria Arnoldsweiler-Deutz
13:30Borussia Freialdenhoven-Hürth
Postp.Sportfreunde Siegen-Wattenscheid 09
13:30Meinerzhagen-Holzwickeder SC
13:30Preußen Münster II-Finnentrop / Bamenohl
13:30Erndtebrück-Kaan-Marienborn
13:30TuS Haltern-Victoria Clarholz
14:00Bersenbrück-Hagen / ​Uthlede
Postp.Gonsenheim-Mülheim-Kärlich
14:00TVD Velbert-Monheim
14:00Schwarz-Weiß Essen-TuRU 1880 Düsseldorf
14:00Kray-Teutonia St.Tönis
14:00SF Baumberg-SF Niederwenigern
14:00Borgfeld-Hemelingen
14:00Siegburger SV-Alfter
14:00Eilendorf-Düren Merzenich
14:00Blau-Weiß Friesdorf-Hennef 05
14:00Frechen-VfL Vichttal
14:00VfL Oldenburg-Kickers Emden
Postp.Inter Türkspor Kiel-TSB Flensburg
14:15Sterkrade-Nord-Germania Ratingen
14:15Westfalia Herne-Westfalia Rhynern
14:30FC Bocholt-FSV Duisburg
14:30SFL Bremerhaven-Brinkumer SV
15:00Paderborn II-ASC Dortmund
Germany - 3. Liga
FTFreiburg II1 - 0MSV Duisburg
62'Osnabrück0 - 0HavelseLIVE
Greece - Super League
15:15Ionikos-PAOK
17:30AEK Athens-Panathinaikos
17:30Aris-Asteras Tripolis
Hungary - NB I
FTKisvárda2 - 1Fehervar
15:00MTK-Ujpest
Hungary - NB II
FTIII. Kerületi TUE4 - 3Békéscsaba
FTBudaörs3 - 0Siófok
FTSzentlőrinc SE1 - 4Kecskeméti TE
FTTiszakécske3 - 2Pécsi MFC
FTDorogi0 - 1Győri ETO
16:00Soroksár SC-Vasas
16:00Ajka-Csákvári TK
16:00Szombathelyi Haladás-Szolnoki MÁV
16:00Szeged-Csanád-Nyíregyháza Spartacus
17:30Budafoki MTE-Diósgyőr
Italy - Serie B
63'Ascoli0 - 0ParmaLIVE
63'Como0 - 1PisaLIVE
15:15Brescia-Monza
19:30Alessandria-Cittadella
Italy - Serie A
FTBologna2 - 3Fiorentina
20'Spezia0 - 0SassuoloLIVE
19'Venezia1 - 0Hellas VeronaLIVE
17:00Sampdoria-Lazio
19:45Juventus-Genoa
Montenegro - First League
FTSutjeska1 - 1Mornar
FTRudar2 - 2Jezero
59'Buducnost2 - 1PetrovacLIVE
22'Decic0 - 1PodgoricaLIVE
15:00Iskra-Zeta
Netherlands - Tweede Divisie
Postp.Koninklijke HFC-Sparta Rotterdam II
Netherlands - Eredivisie
FTRKC Waalwijk2 - 1NEC
HTAZ2 - 1Sparta RotterdamLIVE
HTGo Ahead Eagles1 - 0TwenteLIVE
15:45Feyenoord-Fortuna Sittard
North Macedonia - First League
FTStruga0 - 0Tikveš
FTAkademija Pandev0 - 0Bregalnica Štip
FTBorec1 - 1Makedonija GjP
FTShkendija2 - 1Pelister
FTSkopje1 - 3Shkupi
Norway - Eliteserien
16:00Bodø / Glimt-Brann
16:00Stabæk-Rosenborg
16:00Valerenga-Mjøndalen
16:00Molde-Lillestrøm
16:00Sandefjord-Kristiansund
16:00Sarpsborg 08-Tromsø
16:00Strømsgodset-Haugesund
16:00Viking-Odd
Poland - Ekstraklasa
16:30Zagłębie Lubin-Lech Poznań
19:00Cracovia-Legia Warsaw
Poland - I Liga
FTArka Gdynia6 - 0Stomil Olsztyn
21'Chrobry Głogów0 - 0Widzew ŁódźLIVE
17:00Jastrzębie-Korona Kielce
Portugal - Primeira Liga
15:30Santa Clara-Arouca
18:00Gil Vicente-Famalicão
20:30Sporting Braga-Estoril
Romania - Liga III
11:00Municipal Braşov-Olimpic Cetate
11:00Minerul Costeşti-Filiaşi
Romania - Liga I
FTMioveni0 - 2Sepsi
20'Gloria Bistriţa0 - 0VoluntariLIVE
19:30FCSB-UTA Arad
Russia - Premier League
FTKhimki1 - 2Arsenal Tula
HTDinamo Moscow1 - 0UfaLIVE
HTNizhny Novgorod2 - 1Rubin KazanLIVE
16:00Sochi-Krasnodar
Scotland - Premiership
FTDundee United0 - 3Celtic
15:00Livingston-Hearts
Serbia - Super Liga
90'Napredak0 - 2Red Star BelgradeLIVE
14:45Partizan-Novi Pazar
16:00Spartak Subotica-Mladost Lučani
Serbia - Prva Liga
FTMladost Novi Sad0 - 1Radnički Sr. Mitrovica
FTTimok Zaječar0 - 1Železničar Pančevo
Slovakia - Super Liga
16:00Zilina-Spartak Trnava
Slovenia - 2. SNL
FTGorica0 - 1NŠ Drava
Slovenia - 1. SNL
12:00Bravo-Radomlje
16:00Domzale-Olimpija
Spain - Tercera Division
FTCórdoba II1 - 0Cabecense
10:30La Unión Atlético-Cartagena FC
FTSámano5 - 1Colindres
FTCarabanchel0 - 2Galapagar
10:45Grama-Pobla Mafumet
FTBarbastro1 - 0Biescas
11:00Cartagena LU II-Deportiva Minera
FTGranollers1 - 3Figueres
FTL'Hospitalet0 - 1Castelldefels
FTVillaviciosa Odón1 - 1Villaverde San Andrés
FTTomares0 - 0Cartaya
FTDon Álvaro2 - 3Arroyo
FTPozuelo Alarcón0 - 3Madrid 2021 FP
FTMiajadas0 - 1Plasencia
FTDiocesano4 - 1Calamonte
FTCalamocha0 - 1Aspe
FTRibert1 - 0Ciudad Rodrigo
FTSan Martín1 - 1Langreo II
FTMotril1 - 1Almería II
FTTorre del Mar3 - 1Torreperogil
FTJuventud Torremolinos3 - 0Alhaurín
FTReal Titánico1 - 1Colunga
FTHuétor Tájar7 - 0Intergym
FTAlhaurino0 - 2Marbella
FTSant Andreu0 - 3Olot
FTGuineueta0 - 3Manresa
FTLa Cuadra1 - 1Vera
11:30Lanzarote-Buzanada
FTMarino3 - 1Unión Sur Yaiza
FTGran Tarajal0 - 0Arucas
12:30Atlético Paso-Tenerife II
14:30Palencia CF-La Virgen del Camino
14:45Belchite 97-Robres
15:00Cariñena-Épila
15:00Sóller-San Rafael
15:15Luarca-Tuilla
15:15Illueca-Cuarte
15:30Peralada-Vilafranca
15:30Selaya-Cartes
15:30Juvenil Ponteareas-Somozas
15:30Llerenense-Azuaga
15:30Mazarrón FC-UD Caravaca
15:30UCAM Murcia II-Bala Azul
15:30Bembibre-Atlético Tordesillas
16:00Lorca Deportiva-Real Murcia II
16:00Basconia-Deportivo Alavés II
16:00Naval-Vimenor
16:00Gimnástica Torrelavega-Barreda
16:00Arandina-Numancia II
16:00Moralo-Villafranca
16:00Guijuelo-Mirandés II
16:30Leioa-Lagun Onak
17:00Badajoz II-Aceuchal
17:00Ciudad de Lucena-Puente Genil
17:00Sants-Vilassar Mar
AwardedLa Roda0 - 3Quintanar del Rey
18:00Málaga II-El Palo
Spain - Segunda B
FTAthletic Club II0 - 0Badajoz
FTReal Valladolid II3 - 0Racing Santander
FTTudelano0 - 2Real Unión
FTReal Madrid II1 - 2Castellón
FTAlgeciras1 - 3Sanluqueño
FTAtlético Baleares0 - 2Sevilla II
15:00Unionistas de Salamanca-SS Reyes
16:00Cultural Leonesa-Celta de Vigo II
16:00Rayo Majadahonda-UD Logroñés
16:00FC Andorra-Linense
16:00Villarreal II-Barcelona II
18:00Cornellà-Gimnàstic Tarragona
Spain - Segunda División
65'Ponferradina1 - 0MirandesLIVE
15:00Malaga-Amorebieta
17:15Lugo-Ibiza
17:15Real Oviedo-Alcorcon
17:15Real Sociedad B-Burgos
19:30Las Palmas-Sporting Gijon
Sweden - Superettan
64'Akropolis0 - 0Skövde AIKLIVE
15:00GAIS-Dalkurd
Switzerland - Super League
48'Basel0 - 0Lausanne SportLIVE
15:30Lugano-Sion
15:30St. Gallen-Grasshopper
Turkey - 2. Lig
FTAnkara Demirspor0 - 0Nazilli Belediyespor
FTAmed1 - 0Tarsus İdman Yurdu
FTPazarspor2 - 0Isparta 32 Spor
CancelledKastamonuspor-24 Erzincanspor
FTEskişehirspor1 - 1Kırşehir Belediyespor
FTZonguldak Kömürspor2 - 11922 Konyaspor
FTKaracabey Belediyespor1 - 0Uşak Spor
FTÇorum FK0 - 1İnegölspor
FTEtimesgut Belediyespor2 - 2Somaspor
FTBayburt ÖİS2 - 1Adıyaman
FTBodrumspor1 - 1Hekimoğlu Trabzon
FTKahramanmaraşspor4 - 0Diyarbekirspor
FTSivas Belediyespor3 - 4Afjet Afyonspor
FTVanspor FK2 - 2Ankaraspor
FTSarıyer2 - 0Niğde Anadolu
FTSerik Belediyespor3 - 0Ergene Velimeşespor
Turkey - 1. Lig
FTManisa FK2 - 1Kocaelispor
FTÜmraniyespor1 - 2Boluspor
65'Altınordu0 - 1SamsunsporLIVE
16:00Denizlispor-Bursaspor
Turkey - Süper Lig
FTKayserispor2 - 0Antalyaspor
61'Giresunspor0 - 1Fatih KaragümrükLIVE
50'Hatayspor0 - 3Istanbul BasaksehirLIVE
16:00Fenerbahce-Rizespor
Ukraine - Premier League
FTZorya1 - 0Inhulets'
15:00Oleksandria-Minai
17:30Desna-Mariupol'

Jalgpalli live-skoorid ja Euroopa tänaste matšide tulemused. SoccerStats247 jalgpallitulemuste sektsioonis on saadaval täielik võistlusnimekiri ja tulemused üle kogu maailma. Täna, 05-12-2021 saad sa järgida mitmete jalgpalliturniiride matše, kontrollida lõplikke jalgpallitulemusi ning jalgpalli live-skoore. Kuigi meie eesmärk on tagada teenuse töötamine reaalajas, võib live-skooride puhul esineda hilinemisi, vastavalt võistlustele ning iga live-tulemuste sektsiooni kasutaja asukohale. Vaadata saab ka eilsete mängude tulemusi üheskoos skooritegijate ja asendusmängijate infoga.



Eesti Võistluste

Eestis toimub aastaringselt mitmeid jalgpalliturniire. Vaata alljärgnevate linkide kaudu kohalike jalgpallivõistluste lisainfot ja võistluste nimekirju:

Meistriliiga

Jalgpalli Uuendused

Jalgpall Eestis

Eestis toimub iga aasta mitmeid suuri jalgpallimatše, kus lähevad omavahel vastamisi erinevad jalgpalliliigad, et kvalifitseeruda rahvusvahelistele võistlustele nagu Meistrite Liiga või Euroopa Liiga. Suurbritannia olulisim võistlus on näiteks Meistriliiga...