France - Ligue 1
Germany - Bundesliga
18:30 | Eintracht Frankfurt | - | Augsburg | |
Italy - Serie A
16:30 | Genoa | - | Lazio | |
18:45 | Cagliari | - | Juventus | |
Spain - La Liga
19:00 | Athletic Club | - | Granada | |
Albania - Superliga
13:00 | Erzeni Shijak | - | Tirana | |
13:00 | Kukësi | - | Skënderbeu Korçë | |
Armenia - Premier League
Austria - Regionalliga
17:00 | Deutschlandsberger SC | - | Wallern / Marienkirchen | |
17:00 | Allerheiligen | - | Gleisdorf 09 | |
17:00 | WSPG Wels | - | Ried II | |
17:00 | Union Vöcklamarkt | - | Bad Gleichenberg | |
17:00 | Neusiedl | - | Traiskirchen | |
17:30 | Rapid Wien II | - | Leobendorf | |
17:30 | Krems | - | Draßburg | |
17:30 | TWL Elektra | - | Fach-Donaufeld | |
17:30 | Wiener SC | - | Marchfeld | |
17:30 | Oberwart / Rotenturm | - | Austria Wien II | |
18:00 | Favoritner AC | - | Ardagger / Viehdorf | |
Austria - Bundesliga
17:30 | Sturm Graz | - | Rapid Vienna | |
Azerbaijan - Premyer Liqa
Belarus - Premier League
14:00 | Smorgon | - | Gomel | |
16:30 | BATE | - | Dnepr Mogilev | |
Belarus - 1. Division
16:15 | ABFF U17 | - | Torpedo BelAZ II | |
Belgium - Second Division
18:00 | Zulte-Waregem | - | Lierse K | |
18:00 | Beerschot | - | Patro Eisden | |
18:00 | Lommel | - | Waasland-Beveren | |
18:00 | KV Oostende | - | Standard Liège II | |
18:00 | RFC Seraing | - | Deinze | |
18:00 | Liège | - | KRC Genk II | |
18:00 | Francs Borains | - | Dender | |
Bosnia Herzegovina - Premier Liga
14:00 | GOŠK Gabela | - | Tuzla City | |
16:00 | Posušje | - | Željezničar | |
18:00 | Velez | - | Zvijezda 09 | |
Bulgaria - First League
14:30 | Botev Vratsa | - | Etar VT | |
17:00 | Krumovgrad | - | Slavia Sofia | |
Croatia - 2. HNL
15:00 | Sesvete | - | Jarun | |
15:00 | Zrinski Osječko | - | Bijelo Brdo | |
Cyprus - 1. Division
16:00 | Othellos | - | Ethnikos Achna | |
16:00 | Doxa | - | Nea Salamis | |
Czech Republic - 3. liga
15:00 | Zlínsko | - | Blansko | |
15:00 | Start Brno | - | Baník Ostrava II | |
16:00 | Hranice | - | Znojmo | |
16:00 | Hlučín | - | Třinec | |
16:00 | Písek | - | České Budějovice II | |
Denmark - Superliga
Denmark - 2nd Division
17:00 | Fremad Amager | - | FA 2000 | |
17:00 | Roskilde | - | AB | |
Denmark - 1st Division
17:00 | Hillerød | - | HB Køge | |
17:00 | B 93 | - | Næstved | |
17:00 | Horsens | - | Helsingør | |
England - League One
19:00 | Oxford United | - | Stevenage | |
Estonia - Esiliiga A
Finland - Suomen Cup
Finland - Veikkausliiga
15:00 | SJK | - | Ilves | |
15:00 | Inter Turku | - | KuPS | |
France - National 1
17:30 | Martigues | - | Cholet | |
17:30 | Rouen | - | Nancy | |
17:30 | GOAL | - | Marignane GCB | |
17:30 | Le Mans | - | Villefranche | |
17:30 | Red Star | - | Dijon | |
17:30 | Épinal | - | Versailles | |
17:30 | Avranches | - | Châteauroux | |
17:30 | Orléans | - | Nîmes | |
Georgia - Erovnuli Liga
Germany - 2. Bundesliga
16:30 | Nürnberg | - | Paderborn | |
16:30 | Elversberg | - | Schalke 04 | |
Germany - Regionalliga
16:30 | Wacker Burghausen | - | Bayreuth | |
17:00 | Meppen | - | Spelle-Venhaus | |
17:00 | Luckenwalde | - | Viktoria Berlin | |
17:00 | Lokomotive Leipzig | - | Hansa Rostock II | |
17:00 | BFC Dynamo | - | Rot-Weiß Erfurt | |
17:00 | Viktoria Aschaffenburg | - | Augsburg II | |
17:00 | Buchbach | - | Memmingen | |
17:00 | Würzburger Kickers | - | Schweinfurt | |
17:30 | BW Lohne | - | Teutonia Ottensen | |
17:30 | Jeddeloh | - | Bremer SV | |
17:30 | Schalke 04 II | - | Rot-Weiß Oberhausen | |
17:30 | Roding | - | Lippstadt 08 | |
Germany - Oberliga
16:30 | Budissa Bautzen | - | SC Freital | |
16:30 | Union Bremen | - | BTS Neustadt | |
17:00 | Nöttingen | - | CfR Pforzheim | |
17:00 | ATSV Erlangen | - | Neudrossenfeld | |
17:00 | Kornburg | - | Coburg | |
17:15 | Concordia | - | Sasel | |
17:30 | Preußen Münster II | - | Sprockhövel | |
17:30 | Schermbeck | - | Erkenschwick | |
17:30 | Victoria Hamburg | - | Altona 93 | |
17:30 | Süderelbe | - | Dassendorf | |
17:30 | Morlautern | - | Pfeddersheim | |
17:30 | Erlbach | - | Kirchheimer SC | |
17:30 | Heimstetten | - | Gundelfingen | |
17:30 | Oberneuland | - | Blumenthaler SV | |
18:00 | Union Nettetal | - | SC St. Tönis | |
18:00 | Dynamo Schwerin | - | Tennis Borussia | |
Germany - 3. Liga
17:00 | Sandhausen | - | Arminia Bielefeld | |
Iceland - Úrvalsdeild
Ireland - First Division
18:45 | Cobh Ramblers | - | Finn Harps | |
18:45 | Bray Wanderers | - | Treaty United | |
18:45 | Kerry | - | Athlone Town | |
18:45 | Wexford | - | UCD | |
Ireland - Premier Division
18:45 | Bohemians | - | Drogheda United | |
18:45 | Derry City | - | Shamrock Rovers | |
18:45 | Galway United | - | Shelbourne | |
18:45 | St Patrick's Athletic | - | Waterford | |
18:45 | Sligo Rovers | - | Dundalk | |
Italy - Serie B
18:30 | Palermo | - | Parma | |
18:30 | Reggiana | - | Cosenza | |
Latvia - 1. Liga
16:00 | Tukums II | - | AFA Olaine | |
Lithuania - 1 Lyga
Netherlands - Eerste Divisie
18:00 | Den Bosch | - | NAC Breda | |
18:00 | Dordrecht | - | TOP Oss | |
18:00 | Roda JC | - | De Graafschap | |
18:00 | Telstar | - | Emmen | |
18:00 | Helmond Sport | - | Ajax II | |
Norway - 2. Division
Poland - Ekstraklasa
16:00 | Korona Kielce | - | Radomiak Radom | |
18:30 | Rakow Czestochowa | - | Górnik Zabrze | |
Poland - I Liga
16:00 | Stal Rzeszów | - | Podbeskidzie | |
16:00 | Polonia Warszawa | - | Zagłębie Sosnowiec | |
18:30 | Znicz Pruszków | - | Wisła Kraków | |
Portugal - Primeira Liga
Romania - Liga I
14:30 | Hermannstadt | - | Botoșani | |
17:30 | FCV Farul Constanţa | - | CFR Cluj | |
Romania - Liga III
14:00 | FC Bacău | - | Bucovina Rădăuţi | |
14:00 | Lotus Băile Felix | - | Olimpia MCMXXI | |
14:00 | Sighetu Marmaţiei | - | SCM Zalău | |
14:00 | Râmnicu Sărat | - | Voința Limpeziș | |
14:00 | Odorheiu Secuiesc | - | Viitorul Curiţa | |
14:00 | Kids Tâmpa Braşov | - | Muscelul Câmpulung Elite | |
14:00 | Sporting Roşiori | - | Unirea Bascov | |
14:00 | Viitorul Dăești | - | Cetatea Turnu Magurele | |
14:00 | Vediţa Coloneşti | - | SCM Râmnicu Vâlcea | |
14:00 | Universitatea Craiova II | - | Jiul Petroşani | |
14:00 | Gilortul | - | Voinţa Lupac | |
14:00 | CSM Deva | - | Ghiroda şi Giarmata Vii | |
14:00 | Ineu | - | Socodor | |
14:00 | Phoenix Buziaș | - | Bihor Oradea | |
14:00 | Viitorul Cluj | - | Industria Galda de Jos | |
14:00 | ACS Târgu Mureș 1898 | - | Metalurgistul Cugir | |
Russia - FNL
18:00 | Rodina Moskva | - | Khimki | |
Russia - Premier League
Scotland - Championship
18:45 | Inverness CT | - | Raith Rovers | |
Slovakia - Super Liga
Slovenia - 2. SNL
15:00 | Tolmin | - | Dravinja | |
15:00 | Beltinci | - | Krka | |
17:00 | Triglav | - | Rudar | |
Spain - Segunda División
Sweden - Division 1
17:00 | Stocksund | - | Vasalund | |
17:00 | Ariana | - | Ängelholm | |
Switzerland - Challenge League
17:30 | Bellinzona | - | Baden | |
17:30 | Schaffhausen | - | Xamax | |
18:15 | Aarau | - | Thun | |
18:15 | Sion | - | Stade Nyonnais | |
Turkey - 1. Lig
Turkey - Süper Lig
Ukraine - Persha Liga
FT | Prykarpattia | 3 - 1 | SK Poltava | |
85' | Karpaty Lviv | 0 - 2 | Inhulets' | ⚽ LIVE |
Wales - Feeder Leagues
18:30 | Buckley Town | - | Chirk AAA | |
18:30 | Denbigh Town | - | Flint Town United | |
18:30 | Gresford Athletic | - | Prestatyn Town | |
18:30 | Guilsfield | - | Airbus UK | |
18:30 | Porthmadog | - | Holywell | |
Jalgpalli live-skoorid ja Euroopa tänaste matšide tulemused. SoccerStats247 jalgpallitulemuste sektsioonis on saadaval täielik võistlusnimekiri ja tulemused üle kogu maailma. Täna, 19-04-2024 saad sa järgida mitmete jalgpalliturniiride matše, kontrollida lõplikke jalgpallitulemusi ning jalgpalli live-skoore. Kuigi meie eesmärk on tagada teenuse töötamine reaalajas, võib live-skooride puhul esineda hilinemisi, vastavalt võistlustele ning iga live-tulemuste sektsiooni kasutaja asukohale. Vaadata saab ka eilsete mängude tulemusi üheskoos skooritegijate ja asendusmängijate infoga.
Eestis toimub aastaringselt mitmeid jalgpalliturniire. Vaata alljärgnevate linkide kaudu kohalike jalgpallivõistluste lisainfot ja võistluste nimekirju:
Eestis toimub iga aasta mitmeid suuri jalgpallimatše, kus lähevad omavahel vastamisi erinevad jalgpalliliigad, et kvalifitseeruda rahvusvahelistele võistlustele nagu Meistrite Liiga või Euroopa Liiga. Suurbritannia olulisim võistlus on näiteks Meistriliiga...